BOLUSPOR VE SAKARYASPOR PFDK'LIK OLDU

15/11/2023
15
KAS
2023

Boluspor kendi evinde karşılaştığı ve 3-2 mağlup olduğu Sakaryaspor, maçı sonrası PFDK'ya sevk edildi. Konuk ekip Sakaryaspor'da PFDK'ya sevk edildi.

Kırmızı beyazlılar, son olarak kendi evinde karşılaştığı Sakaryaspor, maçı sonrası 'Saha Olayları' ve 'Çirkin ve Kötü Tezahürat' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

6- BOLUSPOR Kulübü’nün 12.11.2023 tarihinde oynanan BOLUSPOR-SAKARYASPOR A.Ş. Trendyol 1. Lig müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

BOLUSPOR Kulübü idarecisi MAHMUT ÇİMENDER’in aynı müsabakadaki “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyleFutbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 13.11.2023 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

BOLUSPOR Kulübü görevlisi HALİL İBRAHİM YAVAŞ’ın aynı müsabakadaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyleFutbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Akreditasyon Talimatı’nın 7. maddesi uyarınca ve “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyleFutbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 13.11.2023 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

7- SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü’nün 12.11.2023 tarihinde oynanan BOLUSPOR-SAKARYASPOR A.Ş. Trendyol 1. Lig müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü görevlisi MÜKERREM HASBEK’in aynı müsabakadaki “talimatlara aykırı hareketi” nedeniyleFutbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Akreditasyon Talimatı’nın 7. maddesi uyarınca ve “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyleFutbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 14.11.2023 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

1 yorum yapılmış

  • Bar 17 Kasım 2023 • 10:53

    Maçı protokolde izledim. Yöneticilerimiz yine sabırla davrandı bu kadar adaletsizliğe karşı. Hakemler olarak söylüyorum ortamı bu kadar gererseniz bu kadar haksızlık yaparsanız yöneticilerimiz daha az bile yapmışlar. Sabır sabır nereye kadar. Adaletli davranın!

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.