BİR SONRAKİ İÇ SAHA MAÇINI BEKLİYORLAR...

11/10/2021
11
EKİ
2021

Voleybol heyecanının iyice ısıttığı Bolu'da ekibimizin ilk maçında tribünde taraftarlarla tezahürat yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan resmen tribünlere transfer oldu.

Kendileri ile maç boyunca Gençlik Günlerini yaad eden ve taraftarlar ile tezahüratlara katılan başkan Özcan'a Yarenler biz ziyarette bulundular. Makamında başkan Özcan'ı ziyaret eden Bolu Belediyesporlu taraftarlar kendilerine teşekkür ederek bir sonraki iç saha maçında yine birlikte olacaklarını belirttiler. 

Yenmek ve yenilmek bir kenara toplum olarak birlikteliğini altını çizen kırmızı beyazlı taraftarlar "Başkanımıza teşekkür ederiz. Bundan sonra o içimizden biri. Artık protkol bir eksik, tribün bir fazla olacak" dediler. 

Voleybol Misli.Com Sultanlar Ligi’nin açılış maçında Bolu Belediyespor’un, Cuma günü evinde Fenerbahçe Opet’i konuk ettiği karşılaşmaya Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, maçı protokol tribününden değil de taraftarın arasında izlemesi damga vurdu.

Yarenler teşekkür etti

Özcan’ın bu tercihi taraftarın gönlünü fethetti. Yarenler Taraftar Grubu üyeleri de bugün Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret ederek, Bolu Belediyespor’a tribünde verdiği destek için teşekkürlerini sundu.

Bir belediye başkanının tribünde takımına destek verdiğini ilk kez gördüklerini söyleyen Yarenler Grubu Lideri Tayfun Çelen, “Bu bizi çok şaşırttı, hem de çok mutlu etti. O nedenle sizleri makamınızda ziyaret ederek, Bolu’muzun Sultanlarına verdiğiniz destek ve bizleri tribünde yalnız bırakmadığınız için teşekkür etmek istedik.” ifadelerini kullandı.