BELEDİYEDEN AMATÖRLERE MÜJDE. ASKF'YE 500 BİN TL YATTI

12/03/2024
12
MAR
2024

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan söz verdiği gibi amatör spor kulüplerine 500 bin TL maddi destekte bulundu. Özcan, verilen desteğe ilişkin “Sözümüzün gereğini yerine getirdik. Hesaplarına yattı. Başkanımız ve yönetimi tüm amatör spor kulüplerine adil bir şekilde dağıtacaklar.” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın amatör spora desteği artarak devam ediyor. Özcan geçtiğimiz haftalarda verdiği sözü yerine getirerek Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)’e 500 bin TL yardımda bulundu. İl genelindeki tüm amatör spor kulüplerine eşit oranda dağıtılacak yardım ASKF banka hesaplarına geçti.

500 bin TL tutarındaki temsili çeki Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Cemalettin Metin’e teslim eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Evet biz başkanımıza ve yöneticilerimize Mart ayı sonuna kadar 500 bin lira amatör spor kulüplerimize yardım vereceğimizi ifade etmiştik. Bu sözümüzün gereğini yerine getirdik. Hesaplarına yattı. Başkanımız ve yönetimi tüm amatör spor kulüplerine adil bir şekilde dağıtacaklar. Amatör spor kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Çeki teslim alan ASKF Başkanı Cemalettin Metin ise yardımın önemine değinerek, “Yaptığınız bu yardım gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtaracak, Bolu’daki amatör sporun ilerlemesi için bizlere de haz verecek. Ben tüm amatör spor kulüpleri ve federasyonumuz adına sizlere şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 

1 yorum yapılmış

  • Ayhan 13 Mart 2024 • 16:46

    Sakın boluspora verme günaha girersin sen varya sen

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.