BARTIK'TAN BAŞKAN CELAL USLU'YA ÖZEL TEŞEKKÜR

10/03/2023
10
MAR
2023

Bolu Amatör Küme Play-Off müsabakalarında iki de iki yaparak Bal Ligi hedefi doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam eden Geredespor'da sportif direktör eski futbolcu Gökhan Bartık "Bizlere her imkânı sağlayan sayın Geredespor Kulübü başkanım Celal Usluya çok teşekkür ederiz" dedi.

Play-off müsabakaları her takım açısından zorlu ve güzel geçiyor diyen Geredespor sportfi direktörü Gökhan Bartık "Geredespor olarak basta sayın başkanım Celal Uslu ve  yönetimimizin de sezon başından belirlediği  Bal Ligi hedefine ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Devre arası takımımıza katılan transferlerimizle daha çok güçlendik ve Bal Ligi hedefine ulaşacağımıza teknik kadromuz ve futbolcularımız ile sonuna kadar inanıyoruz. Bu oyuncu grubu ve teknik heyetimizin takımımızı hedefe taşıyacağı yönünde hiç bir şüphemiz yok. Bu yolda bizlere sezon başından bu yana her imkânı sağlayan sayın Geredespor Kulübü başkanım sayın Celal Usluya çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizleri hiç bir  maçta yalnız bırakmayan Kratyalılar taraftar grubuna ve Gerede halkına destekleri için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi. 

Bartık ayrıca bu hafta oynayacakları Özel İdare Köroğluspor maçını kazanarak haftayı 3 puanla kapatmak istediklerini belirtti.  

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.