Arslan son kez konuştu ve Bolu'dan ayrıldı

13/12/2011
13
ARA
2011

Bugün yapılan toplantı sonucu Boluspor'a veda eden teknik direktör Cihat Arslan "Hem Boluspor adına hem de benim için hayırlısı oldu" dedi. Genç teknik adam yaptığı kısa açıklamada yönetimle karşılıklı bir anlaşma sağlayarak ayrılma kararı aldıklarını puansal anlamda başarılı bir dönem geçirdiğini belirtti.

 

Arslan giderayak yaptığı açıklamada  "Sanki olması gereken oldu. Çünkü bu saatten sonra birşeyler kapanmayabilirdi. Boluspor adına bence hayırlısı oldu. Burada şahıslardan çok, Boluspor önemli. Bana bu camiada görev verildi, ama bu ayrılmadan sonra birleşmesi zordu. Hayırlı bir ayrılık olduğunu düşünüyorum. Herkesten vefa gördüm, herkese teşekkür ederim" dedi. 

 

"Ortak noktada buluşamadık"

 

Başarılı olduğuna inandığını belirten Arslan "Puansal anlamda da başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Karşılıklı bir anlaşma sağlayarak ayrılma kararı aldım. Bizimde isteklerimiz oldu, yönetim kurulunun da. Sonuçta ortak noktada buluşamadık. İki taraf içinde hayırlı olsun" dedi.

 

 

 

İşte Boluspor'da günün manşetleri

 

    Köroğlu Mah. Berrak Sok. No:3   Tel: 0 533 262 91 29
    © 2019 Tüm Hakkı Spor14.com adresine aittir. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
    spor14.com Bolu Spor14 Gazetesi bilişim, medya uygulamasıdır. Kaynak göstermek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.