ABAK'TAN AK PARTİNİN ÖNEMLİ İSMİNE ZİYARET

13/09/2022
13
EYL
2022

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak dur durak bilmiyor. Sezon öncesi göreve gelir gelmez adeta Boluspor kulübünde devrim gibi reformlara imza atan Abak; bir yandan profesyonel futbol takımının yeniden yapılanması, bir yandan mali adımlar bir yandan da tüm binaları baştan aşağıya yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Zamanının büyük bir bölümün Boluspor Tesislerinde geçiren Başkan Abak, deplasman maçları haricinde Bolu dışına gerçekleştirdiği ziyaretleri de Boluspor için yapıyor.

Özellikle Ankara’ya günü birlik ziyaretler yaparak Boluspor için görüşmeler gerçekleştiren Başkan Savaş Abak, son olarak bugün AK Parti’nin kurmaylarından 22’nci, 23’ncü, 24’ncü ve 26’ncı Dönem Ankara Milletvekili Haluk İpek’i ziyaret etti.

Eşi Geredeli olması nedeniyle Bolu ile yakın bir bağı bulunan Haluk İpek; Boluspor Başkanı Savaş Abak ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Ertem, Ramazan Kahraman ve Sinan Haydaroğlu’nun ziyaretinden çok memnun olduğunu ifade etti.

Ziyaret sırasında kendisini Bolu damadı olarak değil, bir Bolulu olarak gördüğünü söyleyen İpek, Boluspor’u da yakından takip ettiğini ve Boluspor’un yeni dönemde Başkan Abak ile birlikte çok önemli yapılanmalara imza atıldığını söyledi. Kendisine hediye edilen 14 numaralı ve ismi yazılı olan Boluspor forması için Başkan Savaş Abak’a teşekkür eden İpek, her zaman Başkan Abak’ın ve Bolupsor’un yanında olacağını belirtti.

Bolupostası.com

Resim

Resim