TFF 1. LİGDE 5 HAFTALIK PROGRAM

06/10/2020
06
EKİ
2020

TFF 1. Lig'de 5, 6, 7, 8 ve 9. hafta müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde gelecek 5 haftanın maç programı şöyle:

5. HAFTA

17 Ekim Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Eskişehirspor

13.30 Yılport Samsunspor-İstanbulspor

16.00 Adanaspor-Altınordu

19.00 Altay-Adana Demirspor

18 Ekim Pazar

13.30 Ankaraspor-Giresunspor

16.00 Beypiliç Boluspor-Tuzlaspor

19.00 Bursaspor-Balıkesirspor

19 Ekim Pazartesi

19.00 Akhisarspor-Menemenspor

6. HAFTA

20 Ekim Salı

13.30 Ankara Keçiörengücü-Royal Hastanesi Bandırmaspor

19.00 Eskişehirspor-Yılport Samsunspor

21 Ekim Çarşamba

16.00 Giresunspor-Adanaspor

16.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor

19.00 Balıkesirspor-Beypiliç Boluspor

19.00 Altınordu-Altay

22 Ekim Perşembe

13.30 Tuzlaspor-Ankaraspor

16.00 İstanbulspor-Akhisarspor

19.00 Menemenspor-Bursapor

7. HAFTA

24 Ekim Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Altınordu

19.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü

25 Ekim Pazar

13.30 Ankaraspor-Balıkesirspor

16.00 İstanbulspor-Eskişehirspor

16.00 Adanaspor-Tuzlaspor

19.00 Altay-Giresunspor

26 Ekim Pazartesi

19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor

19.00 Akhisarspor-Bursaspor

8. HAFTA

30 Ekim Cuma

19.00 Tuzlaspor-Altay

19.00 Balıkesirspor-Adanaspor

31 Ekim Cumartesi

13.30 Giresunspor-Ümraniyespor

16.00 Menemenspor-Ankaraspor

16.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor

19.00 Altınordu-Royal Hastanesi Bandırmaspor

1 Kasım Pazar

13.30 Ankara Keçirönegücü-İstanbulspor

16.00 Eskişehirspor-Akhisarspor

19.00 Adanaspor-Yılport Samsunspor

9. HAFTA

6 Kasım Cuma

19.00 Altay-Balıkesirspor

7 Kasım Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Giresunspor

13.30 Ümraniyespor-Tuzlaspor

16.00 Adanaspor-Menemenspor

19.00 Ankaraspor-Bursaspor

8 Kasım Pazar

13.30 Eskişehirspor-Ankara Keçiörengücü

16.00 Yılport Samsunspor-Altınordu

16.00 Akhisarspor-Beypiliç Boluspor

19.00 İstanbulspor-Adana Demirspor