TAŞYÜREK İSTEDİĞİ TRANSFERLERİ AÇIKLADI

11/09/2020
11
EYL
2020

Beypiliç Boluspor'da teknik direktör Ahmet Taşyürek ligin ilk maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Taşyürek “ O süreçten bu sürece baya bir hız ilerledik, ilerlemek zorundaydık ama tamamıyız hayır eksiklerimiz var, Üç bölgede tamamlamamız gereken yerler var” diyerek devam etti.

"Stoper, 8 numara ve sağbek yanımız eksik"

Stoper, 8 numara ve sağbekle ilgili tamamlayıcı unsurlarla çalışmalarımız devam ediyor ama bunun dışında hızlı bir şekilde oyuncuları aramıza kattık, peki süreç olarak çok vaktinde mi? değil.

Maç haftasına girdik hala bir çok oyuncumuzun fiziksel olarak geriden geliyor olması, transfer ettiğimiz oyuncuların hazır olmaması, bizlerin takım olarak çalıştığımız sürenin az olması bunlar etken ama netice itibari ile cumartesi sezon başlıyor, ilk maçımıza çıkacağız, bütün planlamamız hep söylüyoruz, bunları ifade ettik dört hafta ve akabinde bir milli maç arası var bu süreci en az kayıpla geçirip ve süreçten sonra herkesin kafasındaki ya da beklediği düşüncelerinde ki veya hayal ettiği takımın omurgasının şeklini sunabileceği bir sürece gireceğiz diye ümit ediyoruz, planlamamız o” diyerek ifade etti.

Yeni gelen transfer oyuncular takıma ve Bolu’nun değişken havasına uyum sağladılar mı sorusuna, Taşyürek; “Öncelikle soğuk hava ile ilgili bir sorunumuz yok oyuncularımızın bir tanesi Norveç liginden geldi biri de ona yakın bir ülkeden geldi öyle mevsimsel bir problemimiz yok sadece fiziki hazırlıklarla ilgi sıkıntılarımız var.  Dediğim gibi bu süreci de tamamlayacağız en son gelen yönetim, en son gelen hoca ve en son oluşan takım pozisyonundayız. Yerinde kalmayıp üzerine koyan bir takımız, şimdi bu eksiklerimizi gideren bir takımız, Bolu şehrinin beklentilerini biliyoruz, insanların metabolizmasını hazır olmuşluk düzeyi birde hazır olmuşluk süresi var bu süreci biz şuanda mantıksal olarak enerjimizi ekonomik kullanacağız bu maçla ilgili kendimizden ziyade topu koşturacağız, ne zamana kadar! işte bu 4 haftalık süreci en iyi şekilde geçirene kadar. 6. Haftadan itibaren sahada belli bir omurgası oluşmuş şekliyle bir kalıba oturmuş olacağız” diye devam etti.

Cumartesi günü ilk maçımıza çıkıyoruz Boluspor seyircisine mesajınız nedir sorusuna Boluspor Teknik Direktörü Ahmet Taşyürek; “3 puanla başlamak istiyoruz, seyircilerimiz aramızda olmayacak, keşke olsalardı, eksiklerimizi onlarla kapatsaydık, onların itici gücüyle oynasaydık, biz onları artık gönlümüzde manevi olarak hissederek sahada istediklerini yapmaya çalışacağız. Dualarına ihtiyacımız var, desteklerine ihtiyacımız var çünki şuanda takımın en çok desteğe ihtiyacı olduğu dönem bu dönem. Biz şunu biliyoruz küçük bir şehir ama hayalleri büyük bir takım, hepimiz bunun farkındayız oyuncularıma hep şunu söylüyorum yüreğinizle ve taşıdığınız arma için oynayın her zaman hatırlayacaklardır diye not düşüyorum, geldiğim günden beri bunu ifade ediyorum inşallah oyuncularımda en iyisini yaparlar” dedi.

Bolu Hedef

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.