SÜPER LİG EKİBİNE SPONSOR OLDU

15/11/2019
15
KAS
2019

Bolu'nun sevilen ve başarılı iş adamlarından ve spora olan sevgisi ile bilinen Emin Semercioğlu Spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor.

Bolu'nun sevilen ve başarılı iş adamlarından ve spora olan sevgisi ile bilinen Emin Semercioğlu Spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. 2010-2011 sezonunda Boluspor kulübü başkanlığı da yapan Semercioğlu sporun her branşına destek olurken Boluspor maçlarını ise kaçırmamaya dikkat ediyor. Bolu'da bir dönem adeta kapanma aşamasına kadar giden Çim Hokeyi takımına adeta can veren Semercioğlu verdiği desteği kupalar ve başarılar ile taçlandıran sporcuların her zaman yanında olmaya devam ediyor. 

Süper Lig Öncesi Sporculara Tam Destek!

Geçtiğimiz gün Zonguldak'ta oynanacak olan SüperLig müsabakasına hareket etmeden ziyaretine gelen hokey takımı hocası ve sporcularını ağırlayan Semercioğlu yine desteğini esirgemezken "Sizler ile gurur duyuyorum. Hokey takımının durumunu bana ilk anlattığınızda sizin başarılı olacağınıza inancım tamdı. Bugünde yine aynı inancı taşıyorum. Sizler güvenimizi boşa çıkartmayarak Avrupa'da da göğsümüzü kabarttınız. SüperLig karşılaşmasında da başarılarınızı bekliyorum"dedi. Hokey takımı hocası Yasin Yükseler ise "Bizlere daima destek olan Emin Amcamıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Bizlere olan güvencini boşa çıkartmayacağız. Dün olduğu gibi bugünde yarında her zaman yanımızda olan değerli büyüğümüze Hokey branşına desteklerinden ötürü sporcularım adına çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından sporcular müsabaka için Zonguldak'a hareket ettiler.