HAKAN KELEŞ "SAMSUNSPOR'U YENMEK İSTİYORUZ"

19/11/2020
19
KAS
2020

TFF 1’inci Lig ekibi Giresunspor’da teknik direktör Hakan Keleş, cumartesi günü sahalarında oynayacakları Yılport Samsunspor karşılaşması için, “Bizim için her maç olduğu gibi Samsunspor maçı da çok önemli." dedi.

TFF 1’inci Lig ekibi Giresunspor’da teknik direktör Hakan Keleş, cumartesi günü sahalarında oynayacakları Yılport Samsunspor karşılaşması için, “Bizim için her maç olduğu gibi Samsunspor maçı da çok önemli. Biz bu maça 6 puanlık bir maç olarak bakıyoruz” dedi.

Hakan Keleş, yaptığı açıklamada, geride kalan 9 haftada 14 puan toplayarak ligdeki hedeflerine ulaşmak için yoğun şekilde çalıştıklarını ifade ederek, iyi bir kadroya sahip olduklarını ve bu kadronun kendilerini hedeflerine ulaştıracağından emin olduğunu söyledi.

İlk yarıyı iyi bir puanla kapatmayı hedeflediklerini dile getiren Keleş, “Ligde bir üst lige çıkmak için mücadele ediyoruz. Bizim için her maç çok önemli. Önümüzdeki süreci maç maç değerlendiriyoruz, gerekli tüm analizlerimizi yaparak maç performanslarımızı değerlendiriyoruz. İlk yarıdaki performansımız neticesinde iyi bir puan toplarsak sonuca da ulaşacağımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

TRTSPOR