BOLUSPOR TESİSLERİNİ DEZENFEKTE ETTİRDİ

17/03/2020
17
MAR
2020

Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınından korunmak ve salgını önlemek amacıyla Boluspor Kulübü Tesisleri’nde ve Atatürk Stadyumunda dezenfekte çalışması yapıldı.

Çin’de ortaya çıkan ve hızla tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) son olarak Türkiye’de de etkisini gösterdi. Ülke çapında alınan tedbirler kapsamında insanların toplu olarak bulunduğu ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmaları yapılıyor.

Türkiye’de virüsün ortaya çıkmasının ardından spor müsabakalarında maçların seyircisiz oynanması kararı alınırken, spor kulüpleri, salgına karşı önlemler almaya başladı. Boluspor Kulübü de bu kapsamda, futbolcuların ve tesis çalışanlarının sağlığını korumak amacıyla kulüp tesislerin dezenfekte çalışması yaptı.

Boluspor Karaçayır Kulüp Tesisleri’nde, özel kıyafetli ekipler tarafından ortak kullanım alanları, toplantı salonları, soyunma odaları, spor salonları dezenfekte edildi. Atatürk stadyumunda da yapılan dezenfekte çalışmaların devam edeceği bildirildi. 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.